Wystawcy o Targach

Adam Bugaj, Software Mind S.A.

 

Nie musimy ruszać się z domu, by spotkać doradcę. Odbywa się to w świecie wirtualnym. Komunikacja jest sprawniejsza i szybsza. Bank wchodzi na kolejny level obsługi. Jesteśmy zadowoleni z pobytu. Chcemy być promowani jako firma dostarczająca usługi wyprzedzające czas. Jak pokazują badania za 2, 3 lata to jest najszybsza droga – w świecie, w którym czas jest tak drogi. Dzięki takim Targom jak Mobile-IT możemy zweryfikować to, co pojawia się na rynku.

Adrian Wieteska, Microsoft

 

Pobyt na tegorocznych Targach Mobile-IT oceniamy bardzo dobrze. Mamy sporo odwiedzin przez dobrze zorientowanych zwiedzających, z którymi możemy porozmawiać, rozwiać wątpliwości, a także uzyskać cenne sugestie od użytkowników naszych produktów. Połączenie Targów z Konferencją to niezwykle trafiony pomysł.

Andrzej Ogonowski, SMSAPI

 

Byliśmy na wszystkich dotychczasowych edycjach i ta wypada zdecydowanie najlepiej. Mierzymy zadowolenie ilością zebranych wizytówek i w tym roku mieliśmy największy ruch. Co ważne, odwiedzający są konkretni, wiedzą po co przychodzą i o co pytać. Tak więc idealnie trafiamy w naszą grupę docelową. 3. edycja Targów Mobile-IT potwierdza, że ta impreza się przyjęła. My musimy się pokazywać, więc cieszy nas, że jest taka inicjatywa tu w Krakowie. Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami.

Artur Pęcak, Skill&Chill

 

Jesteśmy pierwszy raz na tych Targach i oceniamy ten pobyt bardzo dobrze. Od samego początku było widać, że to była dobra decyzja. Organizacja, stoisko, bardzo dobra oprawa i wydarzenia towarzyszące w postaci gali wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Mieliśmy bardzo dużo potencjalnych klientów, którzy są mocno zainteresowani współpracą. Zdecydowanie potrzebujemy takiego wydarzenia jak Targi Mobile-IT i z dużą pewnością wrócimy za rok.

Bartłomiej Lewandowski, Mobter

 

Krakowskie Targi Mobile-IT to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mobilnej w Polsce, na którym pojawia się sama śmietanka. Nawiązaliśmy ciekawe relacje biznesowe z dużymi graczami m.in. z rynku bankowości, ubezpieczeń. Targi Mobile-IT przyciągają profesjonalistów, ludzi świadomych po co tu przyszli i jak powinna wyglądać dobra aplikacja mobilna. To dla nas szczególnie cenne.

Camilla Pustułka, Pixel Legend

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Targach Mobile-IT, ich organizacji i ciekawej formuły. Nasza aplikacja Past Guide, nowoczesna i powiązana z Krakowem, wzbudziła ogromne zainteresowanie uczestników Targów, gości specjalnych oraz mediów. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym ważnym dla branży wydarzeniu. Udało się nawiązać interesujące relacje biznesowe. Mogliśmy zaprezentować możliwości szerokiemu gronu odbiorców.

Joanna Świerczyńska, PRONET

 

Jesteśmy pierwszy raz na tych Targach i mamy pozytywny odbiór. Jako młoda firma chcieliśmy zobaczyć jak to będzie, przetestować narzędzie marketingowe, jakim są targi, poszukać kontaktów i to się nam zdecydowanie udało. Każda promocja rozwiązań, które są w tym momencie nowinkami jest cenna, dlatego takie wydarzenie jak krakowskie Targi Mobile-IT jest potrzebne. Proponujemy rozwiązania do przetwarzania obrazu, dokumentów, projektowania graficznego. Za ciekawe należy uznać połączenie Tragów z Konferencją. Jej uczestnicy mogą skorzystać i zapoznać się z ofertą wystawców.

Katarzyna Dobosz eCard S.A.

 

Jesteśmy pierwszy raz na Mobile-IT i oceniamy ten pobyt bardzo dobrze. Na doskonałą ocenę składa się wysoka frekwencja zwiedzających, inne firmy, które się wystawiły oraz odbywające się prelekcje. Wszystko na wysokim poziomie. Świetnie zaaranżowane stoiska – przejrzyste i otwarte. Nie spodziewaliśmy się takiego ruchu. Udało nam się nawiązać sporo ciekawych kontaktów.